imprezy integracyjne w pensjonacie agroturystycznym „Grynwald”

Celem każdej imprezy integracyjnej jest: dobra zabawa, miła atmosfera, zżycie się uczestników, aby stanowili jeden zespół. Zacieśnienie relacji przyjacielskich w naszym ośrodku może nastąpić podczas wspólnego biesiadowania przy grillu lub w salonie przy kominku.  Wspólne biesiadowanie pomaga uczestnikom pozbyć się blokujących ich emocji, które kumulują się w nich od dłuższego czasu podczas wykonywania pracy. Uwolnienie się od psychologicznych blokad spowodowanych załamaniem w relacjach między współpracownikami:  to same środowisko, te same okoliczności, napięcie wynikające z rywalizacji. 

Dobre firmy to te, które mają silnego i dobrego szefa. Dobry szef nie tylko podejmuje trudne decyzje w wyznaczeniu celów i kierowaniu przedsiębiorstwem, lecz również dba o silne filary swojej firmy, którymi są zasoby ludzkie. Dobry szef wie, że firma bez oddanych ludzi, bez ich kreatywności, bez ich pełnego zaangażowania, bez ich zintegrowanego potencjału nie będzie odnosić sukcesów.  Imprezy integracyjne w Grynwald pomagają osiągnięcie pewnego poziomu swobody wewnętrznej i zewnętrznej, która często przekłada się w pracy lepszą kreatywnością.  

Na te i na inne zamknięte „Kutki” w relacjach pomiędzy współpracownikami Pensjonat Agroturystyczny Grynwald w Górach Świętokrzyskich proponuje „Magiczny Klucz” to jest: Imprezy Integracyjne w Grynwald.  W ramach imprezy istnieje możliwość zorganizowania grilla ze swojskimi potrawami, w menu m.in. udziec, kiełbaski, grochóweczka, chleb dębowy. Salon z kominkiem, usytuowany w marmurowej przestrzeni, który posiada nagłaśniający sprzęt HI-FI, świetnie się sprawdza jako miejsce do organizacji potańcówki. Organizujemy także uroczyste obiady przy kominku dla maksymalnie 50 osób. 

Mamy nadzieję, że po imprezie w naszym pensjonacie agroturystycznym powrót do codziennych obowiązków w firmie będzie przyjemnością, każdy pracownik będzie tryskał nową energią, podejmie swoje obowiązki z nową świadomością: „Oni naprawdę są fajnymi ludźmi…”, „To dobrze, że wreszcie sobie wyjaśniliśmy…”, „Świetnie się bawiliśmy, teraz pracujemy znów zespołowo”.